KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17166087
nr 1716 6087
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Månskenslandskap. Olja på pannå, 30x39 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 20:17:43
9/8 11:23:15